Bejelentkezés

"Testvéreink"

MTFSZ emblema    poeu logo    pvsk logo   logoidezojellel2

Remekelt a PVM!

A négy napos ünnep a hazai országos bajnoki idény végét is jelentette. A "maratoni" 4 napra 12 versenyzővel utaztunk. Bevallom,voltak hiányzóink, melyhez képest a "tartalékos" csapatunk gondoskodott arról,hogy PVM nélkül ne legyen eredményhirdetés.

Október 23-án, Répáshuta térségében viharos szélben,vastag felhőtakaró alatt, eső áztatta erdőben Mező Éva ezüst, míg Mátyás Ildikó bronzérmet szerzett.
Hatalmas gratula !

A rendkívüli körülmények miatt megérdemlik megemlítésüket a többiek is
N45: 8.Lovas Ágnes,Tóth Marianna pedig 10.
A fiúk közül
F40: 14. Ambrus Sanyi, F55: Kürti István10. Kóger Gyula 17. Németh Feri 18. ,F60 Fluck István 11.lett.

Péntektől 3 nap a DTC remek rendezésében Miskolc Komlóstetői lakótelepi céllal a "Nagy-kőmázsa" terepen zajlott a tájfutó forgószínpad, hol zuhogó esőben, hol napsütésben, hol súlyos esőfelhők fenyegetettségében.
OCSB-és eredményeink: az erősen tartalékosnak tartott N45-ös csapatunk a sérült Csillag Vera és Lovasi Katalin távollétét feledtetve Mátyás Ildikó,Lovas Ágnes,Tóth Marianna OB ezüstérmes helyen végzett.

(fotó:Nagy Balázs)

Peches volt az F165-ös csapatunk.Kóger Gyula,Kürti István Németh Ferenc alig elmaradva a dobogótól az előkelő 4.helyen végeztek.
Pontszerző lett az N165-ben az 5. helyezett Mező Éva,Kapitány Györgyi,Kühn Edit csapatunk.
F165-ben 7.helyre a Fluck István, Szőke Zoltán, Kiss Endre felállásban ért célba.

Az új bajnoki számban a Rövidtávú Váltóversenyben,(ABNORMÁLIS időjárásban) V135-ben 44 csapat közül a PVM Németh Ferenc, Lovas Ági Tóth Marianna összeállításban 20.lett.
Ennél sokkal jobban szereplő Kürti István, Mátyás Ildikó, Kóger Gyula váltónkat "hiba" miatt a 4.helyről zárták ki.
Az Ambrus Sándor,Kapitány Györgyi,Kühn Edit váltónk 35. lett.
V165-ös váltónk (Fluck István,Mező Éva,Szőke Zoltán) 19 csapat közt 12.lett.
Vasárnapi 4. versenynapon került sor az EOVB-ra,melyen újfent pechesen,amúgy pedig dicséretet érdemlően 4. lett az F230-s csapat Kóger Gyula,Kürti István,Fluck István,Németh Feri felállásban.
N120-ban 9, lett a PVM (Mátyás Ildikó, Lovas Ágnes, Tóth Marianna) váltónk. N150-s váltónk( Mező Éva,Kühn Edit,Kapitány Györgyi) diszkós lett.